(yakittankitemizligi.com) Kimdir, Neler Yapar ?

(yakittankitemizligi.com) Kimdir, Neler Yapar ?

(yakittankitemizligi.com) Kimdir, Neler Yapar ?

2 Yıl Önce

Yakıt Tank Temizliği Firması ; Ankara ilimizde 1993 yılında Opet bayiliği istasyon olarak hizmete başladı. İstasyonların yer altı depolarının temizliğe bakıma ihtiyacı ortaya çıkmasından dolayı kendi ekibimiz ve ekipmanlarımızla hizmet vermeye başladık. Hizmet vermeye başladığımız tarihten itibaren kurum ve kuruluşlarımızın yer altı ve yer üstü tank depolarının dip tortu temizliği, bakım onarımını, kullanılan veya kullanım dışı bırakılan fuel-oil, motorin, astar, asfalt depolarının gelir gider borularının tamiratını bakımını yenilenme gibi ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Firmamız diğer işletmelerden daha uygun ücret ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Fuel-oil ve motorin tanklarının içerisinde atıl vaziyette bulunan dip çamuru, dip tortusu, su ve pisliklerin temizliği , artık kullanılmayan tankların içlerinin kumlanarak temizlenip epoksi boya ile boyanarak su tanklarına çevrilmesi, atıl vaziyetteki tankların kesilerek alınması ve tüm geri kazanım ve bertaraf işlemleri ile ilgili faaliyet göstermektedir.

Kurumunuz doğal gaza geçmiş ise tankların temizlendikten sonra kesilmesi ve kurumun göstereceği bir yere nakledilmesi işini yapmaktadır.

 

yakittankitemizligi.com olarak Türkiye'nin 81 ilinde aynı gün yola çıkarak sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Fiyat ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın! 0 (532) 341 0155