Yakıt Tankı Temizleme - Motorin Fuel-Oil Mazot Benzin Tankı Temizliği - Hakkımızda

Kurumsal - Hakkımızda

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

ARA

Hakkımızda

Çağ5 Petrol ve Yakıt Tank Temizliği olarak , Ankara ilimizde 1993 yılında Opet bayiliği istasyon olarak hizmete başladı. İstasyonların yer altı depolarının temizliğe bakıma ihtiyacı ortaya çıkmasından dolayı kendi ekibimiz ve ekipmanlarımızla hizmet vermeye başladık. Hizmet vermeye başladığımız tarihten itibaren kurum ve kuruluşlarımızın yer altı ve yer üstü tank depolarının dip tortu temizliği, bakım onarımını, kullanılan veya kullanım dışı bırakılan fuel-oil, motorin, astar, asfalt depolarının gelir gider borularının tamiratını bakımını yenilenme gibi ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Firmamız diğer işletmelerden daha uygun ücret ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Fuel-oil ve motorin tanklarının içerisinde atıl vaziyette bulunan dip çamuru, dip tortusu, su ve pisliklerin temizliği , artık kullanılmayan tankların içlerinin kumlanarak temizlenip epoksi boya ile boyanarak su tanklarına çevrilmesi, atıl vaziyetteki tankların kesilerek alınması ve tüm geri kazanım ve bertaraf işlemleri ile ilgili faaliyet göstermektedir.

Kurumunuz doğal gaza geçmiş ise tankların temizlendikten sonra kesilmesi ve kurumun göstereceği bir yere nakledilmesi işini yapmaktadır.

Kurumunuz bünyesine bağlı ısı merkezleri, kazan daireleri, şantiye ve sahalarınızda bulunan fuel-oil yakıt takları veya akaryakıt motorin tanklarının içerisindeki atıl vaziyette bulunan dip çamuru, dip tortusu, su ve pisliklerin ileride brülör sisteminizi tıkayıp arızalanmasına, kamyon, otobüs ve iş makinalarınızın mazot pompalarının bozulmasına, enjektör ve filtrelerinin tıkanması sonucu arızalanıp kurumunuza ek bir masraf açmaması için ve yakıt tanklarınızın yeni sezona hazır hale getirilip tam kapasite kullanılabilmesi için temizlenmesi gerekmektedir.

Yakıt Tank Temizliği Firmamız, tanklarınızda çürümeye yol açan, yakıtınızın kalitesini bozan, kamyon, otobüs ve iş makinalarınızın mazot pompalarını bozan, enjektör ve filtreleri tıkayan , zehirli gaz çıkaran ve tankınızın dolum kapasitesini düşüren diptortusu, dip çamuru, su ve pisliklerin tanklarınızdan temizlenip uzaklaştırılmasını tüm güvenlik önlemlerini almak kaydıyla yapmayı taahhüt etmektedir. Tanklarınızdan çıkacak olan tortu ve pislikler firmamız tankerlerine yüklenerek uzaklaştırılacaktır.

 

belgelerimiz                      isebaslama            

Fiyat ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın! 0 (532) 341 0155